- CyberPower

Цена
€1099 20 / 2149 85 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
General |
||||
| Capacity (VA) | 3500 | |||
| Capacity (Watts) | 2450 | |||
Input |
||||
| Generator Compatibility | Yes | |||
| Nominal Input Voltage (Vac) | 220, 230, 240 | |||
| Input Voltage Range (Vac) | 140 ~ 300 Vac | |||
| Input Frequency (Hz) | 50 ± 5, 60 ± 5 | |||
| Input Frequency Detection | Auto-sensing | |||
| Input Connector Type | Hardwire Terminal Block | |||
Output |
||||
| Output Waveform | Pure Sine Wave | |||
| Output Voltage(s) (Vac) | 220 ± 5%, 230 ± 5%, 240 ± 5% | |||
| Output Frequency (Hz) | 50 ± 1%, 60 ± 1% | |||
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Single Boost, Single Buck | |||
| Overload Protection (On Utility) | Circuit Breaker | |||
| Overload Protection (On Battery) | Internal Current Limiting | |||
| Manual Switch | Normal, Bypass with AVR, Bypass, Off | |||
| Outlet(s) - Total | 3 | |||
| Outlet Type | Hardwire Terminal Block x 1, Schuko x 2 | |||
| Typical Transfer Time (ms) | 10 | |||
Surge Protection & Filtering |
||||
| Lightning / Surge Protection | Yes | |||
Management & Communications |
||||
| LCD Panel | Yes | |||
| LED Indicators | Power On, Wiring Fault | |||
| Audible Alarms | Battery Mode, Low Battery, Overload, Overcharge, Overheat | |||
| Power Management Software | PowerPanel® Business (Recommended) | |||
| SNMP / HTTP Remote Monitoring | Yes - with optional RMCARD205 | |||
Physical |
||||
| Wheels | Yes | |||
Physical Size |
||||
| Dimensions (WxHxD) (mm.) | 260 x 440 x 330 | |||
| Weight (kg.) | 36.53 | |||
Environmental |
||||
| Operating Temperature (°C) | 0 ~ 40 | |||
| Operating Relative Humidity (Non-condensing) (%) | 0 ~ 95 | |||
Certifications |
||||
| Certifications* | CE, EAC, SONCAP | |||
| RoHS | Yes | |||
External Battery (Optional) |
||||
| Battery Type | Sealed Lead-acid | |||
| Battery Voltage (Vdc) | 24 | |||
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип инвертор | Автономен (Off-Grid) |
| Номинална изходна мощност (W) | 2450 |
| Брой фази | Еднофазен |
| Изходно напрежение | 230V |
| Максимално DC напрежение (V) | 30 |
| Форма на изходния сигнал | Чиста синусоида |
| Максимална ефективност (%) | 90 |
| Съвместим с батерия | Да |
| Wi-Fi мониторинг | Не |
| Степен на защита | IP20 |
| Охлаждане | Активно (вентилатор) |
| Тегло (kg) | 15 |
| Тегло | 0.00кг |
Инвертор CPS3500PRO с чиста синусоида – 3500VA / 2450W
Осигурете си надеждно и чисто захранване с инвертор CPS3500PRO. Проектиран за автономни системи и резервно захранване, той осигурява изход с чиста синусоида и разполага с автоматично регулиране на напрежението (AVR), което защитава чувствителната ви електроника. С поддръжка за външни батерии можете да удължите времето за работа според нуждите си.
Ключови Предимства
- Чиста синусоида на изхода – Съвместимост с чувствителни устройства като компютри и медицинска апаратура.
- Автоматично регулиране на напрежението (AVR) – Стабилизира изходното напрежение за постоянна производителност.
- Поддръжка на външни батерии – Свържете собствена батерия за удължено резервно захранване.
- Висок капацитет за стартови токове – Номинална мощност 3500VA за справяне със стартовите токове на уредите.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | CPS3500PRO |
| Мощност | 3500VA / 2450W |
| Входно AC напрежение | 140-300 VAC |
| Входно DC напрежение | 24 VDC |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Форма на изходния сигнал | Чиста синусоида |
| Изходи | 1x HDB, 2x Schuko |
| AVR | Да |
Какво има в кутията
- 1x Инвертор CPS3500PRO
- 1x Ръководство за потребителя
- 1x Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




